„Shake up your life a bit!”

Ten właśnie przekaz niesie ze sobą projekt „la fusión art”. Zamiłowanie do gorącej muzyki latynoamerykańskiej, energetycznych układów tanecznych, dbania o dobrą kondycje fizyczną , a przede wszystkim zamiłowanie do sztuki FUZJI… dało początek nazwie… i nie tylko ;)

Projekt promuje zajęcia w rytmach latino, a szczególnie przyjemne i efektywne formy treningu Zumba® Fitness oraz Bokwa® Fitness!

Jako pierwsi zaczęliśmy rozpowszechniać tego rodzaju zajęcia w Skawinie, by ich idea dotarła do różnych grup wiekowych, a mieszkańcy mogli dołączyć do grona ich zwolenników!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ten projekt jest dla Was! Do zobaczenia na zajęciach!!

Zaprasza ekipa „la fusión art”.

GosiaGosia – Założycielka "la fusión art" Strefa Latino Skawina (2011r.), pierwsza licencjonowana instruktorka Zumba® Fitness w Skawinie, jedna z pierwszych instruktorów Bokwa® Fitness, Bokwa® Step & Up oraz pełniących funkcję Bokwa® Trainer w Polsce! Członkini Zumba Instructor Network oraz Bokwa-Fit Programme. Promotorka programu Bokwa® Fitness na międzynarodowych konwencjach fitness (m.in. FitStyle: Winter 2013, Summer 2013, Winter 2014, Winter 2015, Eu4ya International Fitness Convention 2014). Uczestniczka UK Bokwa Event with Paul Mavi oraz Bokwa Expert Workshop Level One w Birmingham z twórcą Bokwa® Fitness!
Salsa kubańska, bachata, reggaeton, merengue, SON... te rytmy grają w jej duszy. Uczestniczka licznych kursów i warsztatów tanecznych, w tym na międzynarodowych festiwalach. Swój warsztat taneczny doskonaliła ucząc się od najlepszych m.in. Jorge Camaguey, Israel Gutierrez, Gabryel & Begona, Mario Charon Alvarez, Madeline Rodriguez, Yeni Molinet, Paul Mavi (Bokwa Creator), Izabela Kin (Zumba Educator Specialist).
Prowadzi zajęcia zarówno w Strefie jak i w krakowskich centrach sportowych. Uwielbia pozytywną energię muzyki latino, a "Shake up your life a bit!" jest hasłem przewodnim wszystkich jej zajęć!

Chcesz naładować się pozytywną energią i spędzić niezapomniane chwile? Wejdź do Strefy! Poczuj kubański klimat na zajęciach salsy! Weź udział w jedynym w swoim rodzaju szaleństwie przepełnionym zabawą - szaleństwie zwanym Zumba i Bokwa!
Bo rytm latino w naszym mieście nadaje Strefa Latino Skawina! Do zobaczenia na zajęciach!

ZumbaZumba® Fitness – fuzja tańca i aerobicu, to zajęcia taneczno – ruchowe, które zaszokowały miliony osób przynosząc zmiany w ich ciałach oraz stylach życia! Z połączenia muzyki latino oraz kroków tanecznych powstał ekscytujący program fitness! Uczestnicy świetnie sie bawią, nie zdając sobie sprawy, że... ćwiczą! Nareszcie zajęcia, które poprawiają kondycję fizyczną, pomagają rzeźbić sylwetkę i sprawiają, że trening to świetna zabawa! W zajęciach można uczestniczyć bez żadnego przygotowania, bez znajomości kroków tanecznych, w różnym wieku i z różną sprawnością fizyczna - każdy z łatwością odnajdzie sie na zajęciach! Zabawa, łatwość, cudowna muzyka i niespotykane odczucia… to właśnie Zumba®!

BokwaBokwa® Fitness - Fala pozytywnej energii, utrata poczucia czasu i nieoceniony wpływ na kondycję i zdrowie – tak w wielkim skrócie można określić czym jest Bokwa® Fitness. Nazwa Bokwa® jest kombinacją dwóch wyrazów („bo” pochodzi od light kick boxingu, a „kwa” odnosi się do tańca afrykańskiego i kultury Kwaito). Bokwa® Fitness to intensywne ćwiczenia łączące elementy południowo afrykańskiego tańca wojennego, kickboxingu i stepu. Ruchy w Bokwa® Fitness są kombinacją figur, liter i numerów oraz znaków amerykańskiego języka migowego. Atmosferę zajęć dodatkowo podgrzewają towarzyszące im gorące rytmy latynoskie, afrykańskie, a także muzyka house i pop. To świetna zabawa, która ułatwia odchudzanie oraz modelowanie sylwetki.
W zajęciach może uczestniczyć praktycznie każdy – od kilkulatka do seniora! Nie musisz być perfekcyjnym tancerzem, by dobrze sobie na nich radzić! W każdej chwili możesz dołączyć do miliona fanów tych zajęć na całym świecie!
Paul Mavi - twórca - powtarza zawsze: "Jeśli znasz alfabet i umiesz się ruszać, możesz też ćwiczyć BOKWA®! Jeśli myślisz, że nie potrafisz tańczyć - Bokwa® jest dla Ciebie!"

Bokwa Step&UpBokwa® Step&Up - innowacyjny sposób połączenia kroków Bokwa® i tradycyjnego stepu. To nowa formuła grupowych zajęć cardio, podczas której rysuje się litery, cyfry i znaki Bokwa® na podłodze i na stepie.
Prostota kroków, specyfika ruchów oraz brak choreografii, sprawiają, że są to zajęcia na których każdy się odnajdzie i będzie się dobrze bawił! Jest to świetna odmiana zabawnego i ekscytującego programu Bokwa® Fitness!

salsa kubańskaSalsa kubańska - niezwykle wdzięczny i pogodny taniec, który dokładnie tak jak sos (z jęz. hiszpańskiego "salsa"), jest swoistą mieszanką... różnorodnych elementów muzycznych i tanecznych. Jest znakomitą formą relaksu, pozwala także poprawić kondycję, ale przede wszystkim uwalnia drzemiącą w nas pozytywną energię i radość życia.
Gorący rytm sprawia, że biodra same się ruszają, a partnerzy w efektowny sposób zaplatają swoje ręce w tzw. węzły kubańskie. Ogromną zaletą salsy kubańskiej jest to, że można ją tańczyć solo, w parach jak i w grupie – tzw. „rueda”, czyli okrąg składający się z kilku par, które równocześnie wykonują te same figury wykrzykiwane przez prowadzącego.
Ten radosny styl salsy to taniec dla każdego! Narodził się na Kubie, ale znalazł swoich miłośników na całym świecie, a od pewnego czasu podbija również serca amatorów muzyki i tańca w Polsce.

Salsa solo - zajęcia oparte na nauce kroków salsy oraz pracy nad dodatkami w postaci stylingów, footworków, itp. Towarzyszą im gorące rytmy kubańskie!
Taniec przy energetycznej muzyce latynoamerykańskiej poprawia kondycję i sprawia, że ruch w tańcu oraz w życiu codziennym będzie pełen wdzięku. Świetny sposób na dobrą zabawę, pozytywne zmęczenie oraz stracenie kilku zbędnych kilogramów!
Salsę solo polecamy zarówno jako osobne zajęcia, jak i uzupełnienie zajęć salsy w parach.

BachataBachata - zmysłowy taniec pochodący z Dominikany, często towarzyszący salsie na imprezach latino. Zajęcia wodbywają się w parach i bazują na poznawaniu różnych figur i kombinacji opartych na kroku bachatowym, różniących się poziomem trudności. Już na bazie podstawowych kroków można szaleć na parkiecie! To romantyczny taniec oparty na zmysłowych ruchach, w którym każda partnerka poczuje się wyjątkowo i kobieco, a każdy partner męsko i pewnie.

Bodymovement (izolacje) - intensywne zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób chcących rozwijać się ruchowo, niezależnie od wieku, płci, czy stażu tanecznego lub treningowego. Bodymovement jest idealnym uzupełnieniem każdego treningu oraz techniki tanecznej.
Na zajęciach pracujemy nad poprawnym oddechem, wyczuciem rytmu, koordynacją ruchową, a także nad wyizolowaniem poszczególnych części ciała (ramiona, klatka piersiowa, biodra, ręce, itp.), dzięki czemu zwiększa się świadomość naszego ciała, a mięśnie zostają wzmocnione. Już po kilku zajęciach zwiększa się zakres naszego ruchu, równowaga, kondycja, elastyczność, dynamika, a także ekspresja ruchu. Poznajemy też nowe partie mięśni, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia, a wydolność naszego organizmu wzrasta.
Zajęcia w głównej mierze polegają na wykonywaniu określonych ćwiczeń z odpowiednią ilością powtórzeń, stopniowo zwiększając ich tempo oraz intensywność, a wszystko to do odpowiedniej, rytmicznej muzyki. Podczas zajęć prowadzący tłumaczy jak wykonać dane ćwiczenie i wskazuje na istotne jego elementy oraz na czym powinniśmy się skupić. Na koniec zajęć pracujemy nad rozciągnięciem mięśni po treningu i wyciszeniem się po intensywnym wysiłku fizycznym.

podziękowanie życzenia urodzinowe

Honorujemy:
multisport

oksystem

Zumba®, Zumba Fitness® and the Zumba Fitness logos are registered trademarks od Zumba Fitness, LLC